Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 3-25 VDC |
| Prąd wyjściowy | 350mA |
| Moc (W) | 8,75W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | Długość: 65mm/Szerokość: 31mm/Wysokość: 22mm |



























