Zasilacz LED Prądowy HB-DI 6 Standard 350mA/6W
Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 8.4-20 VDC |
| Prąd wyjściowy | 350mA |
| Moc (W) | 6W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Wymiary | Długość: 82mm/Szerokość: 43mm/Wysokość: 23mm |


























