Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 40-55 VDC |
| Prąd wyjściowy | 700mA |
| Moc (W) | 38,5W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | Długość: 103mm/Szerokość: 67mm/Wysokość: 30mm |





























