Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 80-220 VDC |
| Prąd wyjściowy | 200-1050mA |
| Moc (W) | 110W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | Długość: 149,9mm/Szerokość: 89,9mm/Wysokość: 39,5mm |



























