Zasilacz LED Prądowy HB-DI 50 Standard 1050mA/50W
Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 30-48 VDC |
| Prąd wyjściowy | 1050mA |
| Moc (W) | 50W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Wymiary | Długość: 180mm/Szerokość: 52mm/Wysokość: 30mm |


























