Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 90-215 VDC |
| Prąd wyjściowy | 500mA |
| Moc (W) | 107W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | Długość: 359mm/Szerokość: 30mm/Wysokość: 21mm |



























