Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 2-40 VDC |
| Prąd wyjściowy | 350mA |
| Moc (W) | 15W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | Długość: 147mm/Szerokość: 21mm/Wysokość: 18mm |



























