Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 10-38 VDC |
| Prąd wyjściowy | 200-1050mA |
| Moc (W) | 22W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | Długość: 123,4mm/Szerokość: 79,4mm/Wysokość: 33mm |



























