Zasilacz LED Prądowy HB-DI 12 Standard 350mA/12W
Informacje dodatkowe
| Napięcie wejściowe | 220-240 VAC |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 8.4-36 VDC |
| Prąd wyjściowy | 350mA |
| Moc (W) | 12W |
| Klasa ochrony | II |
| Ściemnialne | NIE |
| SELV | TAK |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Wymiary | Długość: 123mm/Szerokość: 45mm/Wysokość: 19mm |


























