Wzmacniacz Sygnału HB-REP 30U
Informacje dodatkowe
| Napięcie zasilające | 12 – 36 VDC |
|---|---|
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Moc | 240-720W |
| Prąd wyjściowy | 4 kanały x 5A/kanał |
| Ilość stref sterowania | 1 |
| Dedykowane nadajniki | Zaprojektowany do współpracy z RGB + W. |
| Kolor obudowy | Biały |
| Wymiary | Długość: 178mm/Szerokość: 46mm/Wysokość: 18mm |


























