Wzmacniacz Sygnału HB-REP 20U
Informacje dodatkowe
| Napięcie zasilające | 12 – 36 VDC |
|---|---|
| Klasa ochrony | II |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Moc | 96-288W |
| Prąd wyjściowy | 1 kanały x 8A/kanał |
| Ilość stref sterowania | 1 |
| Dedykowane nadajniki | HB-PAN 10, HB-PAN 20, HB-PAN 30, HB-PAN 40, HB-PAN 50, HB-PAN 60, HB-PAN 70, HB-PAN 80, HB-REM 010, HB-REM 020, HB-CON 100 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Wymiary | Długość: 82mm/Szerokość: 33mm/Wysokość: 20mm |


























