Taśma LED MIX-S-CW-WW/12VDC
Informacje dodatkowe
| Napięcie zasilające | 12 VDC |
|---|---|
| Moc | 9W/mb |
| Typ LED (Chip) | 3528-9Lm/white LED |
| Długość modułu | 66mm |
| Szerokość modułu | 10mm |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Ściemnialne | TAK |
| Strumień światła | 410Lm/mb |
| CRI/RA | Ra>80 |
| Barwa światła | Regulacja w zakresie 3000K-6000K |
| Efektywność energetyczna | A |
| Długość taśmy | Do uzgodnienia – 5mb standard |
| Montaż | Taśma samoprzylepna |















