Prime KC”6″ Clear 24.4W 3000K 20°

Informacje dodatkowe
| Napięcie zasilające | 350-700mA (30-40V DC) – Odpowiedni zasilacz 186927 |
|---|---|
| Klasa ochrony | III |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Moc źródła światła | 24.4W |
| Strumień światła | 2910Lm |
| Ściemnialne | TAK – opcjonalnie |
| CRI/RA | Ra>80 |
| Barwa światła | 3000K |
| Żywotność | 50000H |
| Kąt świecenia | 20° |
| Zawiera źródło | TAK |
| Efektywność energetyczna | A+ |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał | ALU |
| Klosz/przesłona | Przezroczysta |



























