LED SPOT FlatLine 12V
Informacje dodatkowe
| Napięcie zasilające | 12 V |
|---|---|
| Klasa ochrony | III |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Różne wersje | Sprawdź dostępne wersje w karcie katalogowej. |
| Moc źródła światła | 1,4W – 2,4W |
| Strumień światła | 110Lm – 175Lm |
| CRI/RA | Ra>80 |
| Barwa światła | 2580K – 4260K |
| Żywotność | 50000H |
| Kąt świecenia | 90° |
| Zawiera źródło | TAK |
| Efektywność energetyczna | A++ |
| Kolor obudowy | Srebrna |
| Materiał | Metal |
| Gwarancja | 5 lat |



























