Polecamy

  • HB Light Line Standard

 

HB Light Line Standard
  • HB Light Line Optic

 

HB Light Line Optic
  • HB MAX-T RGBWW

 

Linia HB MAX-T RGBWW
  • HB MAX-T CW-WW

 

Linia HB MAX-T CW-WW
  • HB MIX-T CW-WW

 

Linia HB MIX-T CW-WW
  • HB MIX-S CW-WW

 

Linia HB MIX-S CW-WW
  • VS Luga Shop

 

VS Luga Shop
  • VS Space Player

 

VS Space Player
  • VS LED Linear

 

VS LED Linear

Dane kontaktowe

 

HOLDBOX®

96-321 Żabia Wola
Bieniewiec, ul. Katowicka 11


   Dział Sprzedaży       Dział Księgowości     
Tel. +48 22 490 91 13..18
Fax. +48 22 490 91 19
Tel. +48 22 490 91 12
Fax. +48 22 490 91 22
 
Dział Handlowy
Grzegorz Bottcher kom.: +48 692 481 860
grzegorzb@holdbox.eu
Jacek Milewski kom.: +48 600 331 564
jacekm@holdbox.eu
Paweł Zając kom.: +48 604 174 068
pawelz@holdbox.eu
Robert Gieszcz kom.: +48 600 447 931
robertg@holdbox.eu
Tomasz Kowalczuk kom.: +48 692 481 751
tomaszk@holdbox.eu
Piotr Jazurek kom.: +48 692 481 855
piotrj@holdbox.eu
Anna Jałowiecka kom.: +48 692 481 836
annaj@holdbox.eu
   
 
Dział exportu UE
Andrzej Konarzewski kom.: +48 600 859 483
andrzejk@holdbox.eu

 
 
Biuro Handlowe Czechy, Słowacja
Petr Vašíček kom.: +420 774 466 422
petrv@holdbox.cz
Alena Vašíčková  kom.: +420 774 466 433
alenav@holdbox.cz 
Pavlína Hořáková kom.: +420 725 358 541
pavlinah@holdbox.cz
   
 
Biuro Handlowe Węgry
Czeglédi László kom.: +36 307 405 571
laszloc@holdbox.hu
   
 
Dział importu
Adam Stępień kom.: +48 602 791 328
adams@holdbox.eu
   
 
Dział produkcji i projektów LED
Marek Konopko kom.: +48 602 767 430
marekk@holdbox.eu
Stanisław Bala kom.: +48 692 451 867
stanislawb@holdbox.eu
 
Magazyn i logistyka
Tomasz Plech kom.: +48 692 408 914
tomaszp@holdbox.eu
   
 
Księgowość
Sylwia Szypiło kom.: +48 604 565 412
sylwias@holdbox.eu
Urszula Pilwińska  kom.: +48 606 821 229
urszulap@holdbox.eu
Elżbieta Ułanowicz kom.: +48 604 413 178
elzbietau@holdbox.eu
   
 
Dyrekcja
Jacek Milewski kom.: +48 600 331 564
jacekm@holdbox.eu
   
 
Zarząd
Rafał Frączkiewicz rafalf@holdbox.eu Marzena Frączkiewicz marzenaf@holdbox.eu